Soutěž „ O nejnápaditější velikonoční vajíčko“

ZŠ a MŠ Rybná nad Zdobnicí vyhlašuje opět soutěž pro všechny děti a žáky naší školy

s tematickým velikonočním zadáním  „O nejnápaditější velikonoční vajíčko“.

Soutěž bude probíhat podle obvyklých pravidel, což znamená, že děti (s pomocí rodičů i bez pomoci) vyrobí vajíčko podle svých představ, svých nápadů atd… fantazii se meze nekladou. Hotové vajíčko nafotí, a bude –li to možné, přinesou do školy do 20. března 2018.

Fotky s hotovým vajíčkem můžete posílat na školní mail zsrybna@tiscali.cz. Fotky prosím zasílat jen s vajíčkem, aby na fotce nebyl obličej dítka. Děkuji.

V prostorách tělocvičny proběhne výstava výrobků a zaslaných fotek od dětí a následně vyhodnocení a odměna zapojených dětí.

Zapojení do soutěže je samozřejmě DOBROVOLNÉ, ale jelikož se v předchozích dvou letech zapojila většina dětí, těšíme se, že i letos budeme mít co hodnotit. 😀

Permanent link to this article: http://skola.rybna.cz/2018/02/soutez-o-nejnapaditejsi-velikonocni-vajicko/