↑ Return to Domácí úkoly

Print this Stránka

Domácí úkoly 3.ročník

ru3. 1. Matematika – pracovní sešit – dodělat str. 8 – 9 /chybí nám cvič. 5 a 1, jinak máme doděláno.
Český jazyk – učíme se řadu vyjmenovaných slov po M (máme vlepenou ve „zlatém sešitě“).
Angličtina – prac. sešit – str. 33, cvič. 3

5. 1. 2018 : Čj: pracovní sešit strana 36 – celá strana+ naučit se vyjmenovaná slova po M – bude se z nich v pondělí zkoušet!

10. 1. 2018 Čj – pracovní list (kopie, kt. děti dnes dostaly) cvič. 4 a 5.
Matematika – P.S. – str. 11/ cvič. 2.

19. 1. 2018: Čj.: učebnice str. 52/cv. 3 + čtení v čítance str. 78 – 79

22. 1. 2018 :  Čj – pracovní listy na doplnění y/i v domácím sešitě (dvě cvičení)

M – pracovní sešit str. 18/ každý tři sloupečky

Čtení: článek str. 91 – 93 – Jirka s kozou (do pátku 26. 01.)

30. 1. Čj – zítra zkoušíme vyjmenovaná slova po P. Čj – DÚ – P.S. str. 18, cvič. 1.

6. 2. 2018

PRV – DÚ: PL – výživa

13. 2. JEN PRO MARŮDKY – Domácí úkoly pro E.F., N.H. a A.V.:
ČJ: učebnice str. 78/ cvič. 4 napište do dom. sešitu Čj jako diktát (rodiče Vám nadiktují)
pracovní list – doplňovačka – dostali jsme dnes při hodině, zvládli jsme vyplnit všechno (Elišce se dnes pokusím zavézt, až pojedu domů, ostatním jsem ho již poslala), v prac. sešitě Čj máme vyjmenovaná sl. po P hotová (mimo cvič. s pádovými otázkami, které ještě neprobíráme).

M: Násobení a dělení č. 10 mimo obor násobilky (příklady typu 54 . 10, 870 : 10 atd.), pracovní sešit Mat. do str. 28 (včetně), opakovací pětiminutovky (jako vždycky).

Aj: Unit 21 (dnes jsme si vysvětlili a vypsali slovní zásobu na str. 44 v učebnici)
Učebnice str. 44 /1, 2, 3, 4 četba, poslech, překlad
Prac. sešit: str. 44 (máme hotovou celou stránku, cvič. 3/44 máme za DÚ)
Školní sešit s motýlkem – vypište si potraviny, které máte rádi (I like…) a kt. rádi nemáte (I don´t like…).

13. 2. Čj – DÚ – učebnice, str. 78/cvič. 4 – napište si do dom. sešitu jako cvičný diktát
Aj – prac. sešit – str. 44/cvič. 3

14. 2. PRÁCE PRO MARŮDKY – (E.F., A.V.)
Čj – souhrnné procvičování vyjm. a příb. slov po P (novou řadu slov jsme zatím nevyvozovali, ale ráda bych alespoň orientačně začala zítra). Vyplňovali jsme další pracovní list (Eliško, zkusím Ti jej nechat v MŠ). Napsali jsme 1str. v písance – str.18. Přečetli jsme dvě kapitoly z Orlího srubu (knížku už máme téměř přečtenou, brzy si společně vypíšeme do čten. deníku).

M – pětiminutovka (malá násobilka 0 – 10), algoritmus násobení a dělení desítkou mimo obor násobilky (2 sloupečky do M-ŠS), pracovní sešit str. 28/cvič. 4,5 a str. 29/1, 2, 3.

Aj – slovíčka na str. 45 a prac. sešit na str. 45 (celá str.).

19. 2. – Matematika, prac. sešit – str. 30/ cvič. 1, 2. Eliško, násobíme mimo obor násobilky, ale vždy jen taková čísla, ze kterých je možné vytvořit příklad, kt. umíme spočítat. Takže např. 60 . 7 = šest krát sedm a nulu za to, protože jsme s ní nepočítali. Příklady typu 68 . 7 se zatím neučíme.

21. 2. – DÚ Čj – Prac. sešit – str. 21, cvič. 2 (dole). Nezapomeňte si zítra na angličtinu přinést 1-2 ks ovoce (jablko, banán, pomeranč atp.), mističku a lžičku. Budeme společně připravovat ovocný salát!!! Všechny ostatní ingredience pro Vás zajistím, jen moc prosím, nikdo nenoste mango kvůli alergii…
Pro marůdky: Čj – prac. sešit – vyjmenovaná sl. po S, str. 21 (celá) a 22/ cvič. 1. Dále jsme přepisovali cvičení do Čj ŠS (řazení křestních jmen podle abecedy) a vyplňovali i – y po S na pracovní list.
M – Probíráme násobení a dělení mimo obor násobilky (pouze jednociferným číslem a č. 10). Prac. sešit do str. 31 (včetně).
AJ – Unit 22/ Fruit (slovní zásoba, četba s překladem, prac. sešit do str. 47 máme hotový komplet). Zítra budeme v hodině připravovat ovocný salát, při kt. si děti zopakují slovní zásobu a probírané vazby.).

23. 2.

ČJ – DÚ: PS str. 23/2

Permanent link to this article: http://skola.rybna.cz/domaci-ukoly/domaci-ukoly-3-rocnik/