Print this Stránka

Fotogalerie MŠ ze školního roku 2016 – 2017

Dne 14. března jsme měli možnost zúčastnit se zážitkového programu se psím spřežením. Se svými 11 psy nás přijela navštívit paní B. Vlčková s manželem, kteří se chovu takto účelově chovaných psů věnují už mnoho let. Bylo to příjemně prožité dopoledne, děti měly možnost poslechnout si zajímavé informace o chovu tažných psů, mohly si je pohladit a v závěru programu se mohly svézt. Program byl vhodný jak pro naše děti z MŠ a ZŠ, ale také pro naše kamarády ze Speciální ZŠ Neratov, kteří taktéž odjížděli spokojení. Děkujeme za příjemné chvíle.

přehled soutěžních výtvorů Soutěž „O nejnápaditějšího ježka“ Během celého měsíce listopadu probíhala soutěž pro děti z MŠ a ZŠ „O Nejnápaditějšího ježka“. Cílem této soutěže bylo vytvoření co nejzajímavějšího ježka, fantazii se meze nekladly. Do soutěže se zapojilo celkem 24 dětí a jedna paní učitelka. Některé ježky vytvářely děti samy (převážně ty starší), jiné ježky pomáhaly dětem tvořit rodiče. Každého vytvořeného ježka měli soutěžící za úkol ještě nafotit a zaslat na školní mail. To se také stalo a k mému příjemnému překvapení se sešlo 25 fotek krásných a nápaditých výtvorů – ježků. A bylo opravdu nač se dívat. Všechny obrázky jsme pak vytiskli a v prostorách tělocvičny proběhla menší výstava ježčích krasavců, na které probíhalo hodnocení a výběr 6 nejzajímavějších ježků. Nápadití a krásní byli všichni ježci, ale aby soutěž byla soutěží, někteří se musí umístit na předních místech. Takové ježky měly za úkol vybrat děti z naší školy, zaměstnanci školy, rodiče, dvě zástupkyně Obce, návštěvy, které se mihly školou, a ti, co byli náhodně „odchyceni“.:-)A jaké bylo nakonec umístění všech, kteří se zúčastnili, to už se můžete dočíst v přiložené tabulce a ježčí krasavce si můžete prohlédnout v galerii. Každý účastník soutěže dostal odměnu a prvních šest autorů nejnápaditějších ježků získalo ještě i nějaký drobný dáreček navíc. Byly to opravdu moc hezké práce. Všem zúčastněným děkuji za účast a za vynaložené úsilí, máme radost a doufáme, že až se zase vyhlásí další soutěž, tak účast bude podobně hojná. Děkuji. Jitka Dytrtová

Permanent link to this article: http://skola.rybna.cz/fotogalerie-ms-ze-skolniho-roku-2016-2017/