Print this Stránka

Škola je zapojena do těchto projektů..

Mléko do škol

Projekt „Mléko do škol“ funguje v naší škole druhým rokem. Firma Laktea  nám pravidelně dodává různé druhy mléka a mléčných výrobků za dotované ceny. Znamená to, že děti v MŠ a žáci ZŠ mají možnost si pravidelně zakoupit zdravé mléčné výrobky mnohem levněji, než je tomu v běžných obchodech.

O zabezpečení dodávek se stará paní Miloslava Vyčítalová.

Ovoce do škol

Naše škola se již po několik let účastní projektu „Ovoce do škol“, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny a podpora správných stravovacích návyků ve výživě dětí. Produkty jsou dětem dodávány zdarma, bez finančního přispění rodičů. Cílovou skupinou tohoto projektu jsou žáci prvního stupně základních škol.

U nás se o předávání produktů dětem z projektu „Ovoce do škol“ stejně tak jako z projektu „Mléko do škol“ stará paní Miloslava Vyčítalová, za což jí patří poděkování.

Projekt: „Sešity do škol“

Anonymous_Architetto_--_Blocco_notesLesy ČR vyhlásily v srpnu projekt „ Sešity do škol“, kterého jsme se také zúčastnili. Pro získání sešitů bylo nutné vstoupit do objednávkového archu na webové stránce www.sesitydoskol.cz, kde jsme záhy zjistili, o kolik sešitů si můžeme zažádat. Objednali jsme si krásné linkované sešity s motivem vlka, které budou využity pro potřeby žáků 1. – 5. ročníku. Naší škole odpovídal počet 20 kusů.

Děkujeme, pokud bude projekt realizován i další rok, určitě se připojíme.

Permanent link to this article: http://skola.rybna.cz/projekty/