Print this Stránka

Úspěchy našich žáků

Permanent link to this article: http://skola.rybna.cz/uspechy-nasich-zaku/

Natálie Hanyková – housle

Natálka hraje již druhý rok na housle. Začátky pro ni byly velmi těžké, protože housle nejsou lehký nástroj. Hrála na dvou besídkách a zahrádkářské schůzi. Zúčastnila se soutěže Javorové housličky, kterou pořádá ZUŠ Žamberk každé dva roky. Soutěžila v nulté kategorii, kterou vyhrála. Samotná hra na housle ji baví, cvičení už tolik ne. Ale vždy …

Zobrazit stránku »

Nela Čevorová – tenis

Nela navštěvuje od 4 let tenisový klub TOSK Žamberk,pravidelně se zúčastňuje soutěží ve svých věkových kategoriích. V loňském roce byla hráčkou oddílu v Mini tenisu kde se zúčastnila úspěšně několika zápasů v krajské soutěži.   V letošním roce postoupila do vyšší kategorie Baby tenisu,kde odehrála  taktéž celou sezonu s několika zápasy.   Trénuje 3x týdně …

Zobrazit stránku »

Pavel Kumpošt – fotbal a šachy

Pavel je už od malička plný energie. Když si už v 1 ½ letech na zahradě kopal do míče, postavil tatínek branky a spolu s ním a bratrem hráli fotbal skoro denně. Bylo vidět, jak je po gólech hladový a jak ho fotbal baví. Když se byl s rodiči podívat na trénink ve Vamberku, už …

Zobrazit stránku »