Školní projekty

Mléko do škol

Firma Laktea  nám pravidelně dodává různé druhy mléka a mléčných výrobků za dotované ceny. Znamená to, že děti v MŠ a žáci ZŠ mají možnost si pravidelně zakoupit zdravé mléčné výrobky mnohem levněji, než je tomu v běžných obchodech.

O zabezpečení dodávek se stará Miloslava Vyčítalová.

Ovoce do škol

Naše škola se již po několik let účastní projektu „Ovoce do škol“, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny a podpora správných stravovacích návyků ve výživě dětí. Produkty jsou dětem dodávány zdarma, bez finančního přispění rodičů. Cílovou skupinou tohoto projektu jsou žáci prvního stupně základních škol.

O předávání produktů dětem z projektu „Ovoce do škol“ se stará Miloslava Vyčítalová, za což jí patří poděkování.

Projekt: „Sešity do škol“

Lesy ČR vyhlásily projekt „ Sešity do škol“, kterého jsme se také zúčastnili.  Objednali jsme krásné linkované sešity s motivem vlka a medvěda, které budou využity pro potřeby žáků 3. – 5. ročníku.  www.sesitydoskol.cz

Děkujeme, pokud bude projekt realizován i další rok, určitě se připojíme.

Komentáře jsou vypnuty.